Kedves Képtárazók!
Sok szeretettel meghívunk titeket csgy-vel közös, bemutatkozó kiállításunk megnyitójára! A képek szeptember 25-től október 13-ig lesznek kint az ELTE Egyetemi Könyvtárának aulájában. A többi részlet a meghívón olvasható. Örülnénk, ha minél többen eljönnétek. (Majd teremtünk lehetőséget itt a képtárban a kiállítás kritizálására is.)
üdv,
Cséka Gyuri (csgy), Mátray Péter (pábó)
(változat)
Rudabánya közelében készült, késő délután.
A legritkábban látogatottak
Készítette:
benceFeltöltve:
2006.09.14 16:41:05Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2006.09.14 08:07:03Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
1Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.09.13 12:52:20Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
talajmenteFeltöltve:
2006.08.31 16:19:26Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
CselloFeltöltve:
2006.08.21 19:27:27Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







