Én vagyok az els? és utolsó vendég is. Kloroform
Két próbafotó a (látványhoz való) hozzáférés zavaró blokkolásáról.
A világítást két softbox adta, a kép széleinél álltak. Nagyjából PSfree (egy-két b?rhiba, 10% vágás körben, a szélek vignyettálása és lágyítása). Hozzám képest mindenképpen PS mentes... :)
Ezt csak azért teszem fel, mert most szkennelgetek régebbi képeket, és abszolút Károly el?z? képére asszociáltam err?l. Egy lesz?kített, zárt, kompakt városi tér, érdekes anyagokkal, piszokkal, faktúrával. Barcelona.
Sajnos nem vagyok profi a felrakásba, így csak két részletben rakom fel a meghívót!
Mindenkit szeretettel várok november 07-én 19 órakor a Millenáris parkban, a Teátrumban rendezend? kiállítás megnyitómra. További adalék, hogy 20 órakor ugyanitt a Szilágyi Lenke kiállítása nyílik.
A legritkábban látogatottak
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2007.02.27 21:38:34Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Ez az Milán, nálad a pont :-)Én vagyok az els? és utolsó vendég is. Kloroform
Utolsó hozzászólás:
Hehe, én els? vendégnek a Sasgáborra tippeltem :PKészítette:
paboFeltöltve:
2007.02.21 20:10:38Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2007.01.19 11:25:41Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.12.19 21:51:05Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2006.10.31 09:07:35Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







