ma, hazafelé jövet.
Judit másik kedvenc tevékenysége közben :)
Köszi, Bence, végre müxik! Még nem tudtam áttenni a Werkbe képeket.
(tom, hogy nem szép dolog ilyen rondán megerőszakolni egy templomot... :)
... akkor en hazicica vagyok.
Karoly
Ui: Timi, hogy tetszenek a nyilacskaim? :)))
A legritkábban látogatottak
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2006.11.04 00:11:27Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
3Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2006.10.02 12:20:08Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
talajmenteFeltöltve:
2006.08.29 15:00:53Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
koka55Feltöltve:
2006.08.14 11:52:39Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
CselloFeltöltve:
2006.08.14 11:11:16Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







