295  regisztrált felhasználó
6965  feltöltött kép
60058  megírt kritika
Fõoldal Képek felhasználó szerint Képek idõrendben Üdvözlünk az oldalon kedves  Vendég !
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Keresés
Témakör:
Kifejezés:
Fórum
És még mindig nem működik. :)

Károly
koka55


A legritkábban látogatottak
-
Készítette:
pabo
Feltöltve:
2006.11.30 15:04:24
Hozzászólások száma:
18
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
most látom, hogy kellett volna egy hajszálnyi keret a bal alsó rész miatt, bocs.
Készítette:
jonathan
Feltöltve:
2006.11.30 07:49:29
Hozzászólások száma:
18
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Lásd az előzőt.
Készítette:
nak
Feltöltve:
2006.09.05 18:12:54
Hozzászólások száma:
18
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
kloroform
Feltöltve:
2006.08.09 21:17:50
Hozzászólások száma:
18
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Legutóbbi hozzászólásod:
Ja, ja...
Pozsony.... na, ez érdekes.... még kiderül, hogy én is lefotoztam...

Nekem tetszik ez is.
Utolsó hozzászólás:
...és a keret is tök jó. :)
Készítette:
meszesz
Feltöltve:
2006.06.29 19:31:53
Hozzászólások száma:
18
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
csgy: íme:-) én azt hiszem igazad volt!!!:-) milán: itt több a víz, jobb így vagy még mindig nem érezni? Károly: javítottam a jobb oldali dőlésen (amennyit ezzel a progival tudtam) elégedett vagy:-)? (nehogy a bal oldalba láss hibát mert akkor trapézba kell torzítanom!)