most látom, hogy kellett volna egy hajszálnyi keret a bal alsó rész miatt, bocs.
Lásd az előzőt.
Pozsony.... na, ez érdekes.... még kiderül, hogy én is lefotoztam...
Nekem tetszik ez is.
csgy: íme:-) én azt hiszem igazad volt!!!:-)
milán: itt több a víz, jobb így vagy még mindig nem érezni?
Károly: javítottam a jobb oldali dőlésen (amennyit ezzel a progival tudtam) elégedett vagy:-)? (nehogy a bal oldalba láss hibát mert akkor trapézba kell torzítanom!)
A legritkábban látogatottak
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.30 15:04:24Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2006.11.30 07:49:29Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2006.09.05 18:12:54Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kloroformFeltöltve:
2006.08.09 21:17:50Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Ja, ja... Pozsony.... na, ez érdekes.... még kiderül, hogy én is lefotoztam...
Nekem tetszik ez is.
Utolsó hozzászólás:
...és a keret is tök jó. :)Készítette:
meszeszFeltöltve:
2006.06.29 19:31:53Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







