Készült a Káposztásmegyeri Farkaserdőben ma (okt. 19.) reggel.
Első ködös próbálozásom, de sajna kiégett a bal felső sarok :(
Digit utómunka: auto contrast, auto colors, szaturáció.
Ki találja ki, hol készült ez a felvétel?
Nincs rajta szlovák címer, gondolom nem is fog annyi hozzászólást kapni mint Geri képe :-)
A legritkábban látogatottak
Készítette:
smallgeeFeltöltve:
2004.10.19 21:24:43Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2004.10.15 20:17:51Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2004.09.02 10:43:31Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
poczaFeltöltve:
2004.08.31 11:48:45Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2004.07.19 07:46:55Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
1Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
Az egyértelműen szembenézve sugárzó, és a szemérmesen félrenéző de a figyelmet örömmel nyugtázó női képnek eltérő a mondanivalója. Mivel megzavartad a hölgyet, a rajzon még a megjelenésed elötti, a hölgy arcán pedig utóbbi kifejezés látható. Hogy ne kelljen magyarázni, neked is rajta kellene leni a képen a rászegezett fényképezőgéppel (oda lehetne varázsolni) és akkor világos lenne a kép.







