Semmi komoly, csak játszottam a zoommal.. :))) Kéretik a helyén kezelni.. :))
Ha vágnék, akkor így vágnék. De van egy olyan érzésem, hogy ezt érdemesebb lenne újrafotózni. Megérné, mert nagyon eltaláltad szerintem.
Na kérem, itt az ideje, hogy egymás helyett egymás képeivel foglalkozzunk! Itt van egy, ezt nyugodtan lehet kritizálni, ennek má' ugyis mindegy!
A legnézettebb képek
Készítette:
huricanoFeltöltve:
2006.11.20 11:47:58Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.20 23:26:03Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.11.23 09:53:40Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.11.24 20:25:44Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
hkcsFeltöltve:
2006.12.08 16:18:12Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







