Kicsit megint módosítottam.
A kedvesem kedvenc képe. Átérzi. :-)
Adalék Márk helyszínéhez.
Nem egy "hű de" kép.
Ám egy cimborámmal, aki ugyan nem fotózik (ám rajzol), fél órán át vitatkoztunk, hogy hogyan kellene vágni.
Mi a véleményetek?
Ezt majd leszedem, csak Karolynak mutatom, hogy mit lehet latni egy 28mm-es obival. Ez a 8 kep egyike...
A legújabb hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.02.06 14:11:20Hozzászólások száma:
24Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
BerciFeltöltve:
2006.02.06 23:22:02Hozzászólások száma:
18Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2006.02.08 10:12:43Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
2Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2006.02.09 01:35:53Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.02.09 13:25:11Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







