Hideg van. -13. Fűtenek is rendesen.
Bocs a gagyisagert nincs most idom vacakolni vele, azt se tudom hol a negativ csak a papirkepeket kattintottam le gyorsan.
Szerintem ha a 20mm-es kozepet kinagyitom nem a 200-as kepet kapom meg mivel mas lesz a perspektiva - nagyon.
Kicsit dolgoztam rajta. Milyen lett?
Nagymama.
A legújabb hozzászólások
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.02.05 01:59:28Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.02.06 11:34:17Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.02.02 14:41:04Hozzászólások száma:
29Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2006.02.06 12:51:18Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
BerciFeltöltve:
2006.02.06 10:23:35Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







