Valaki azt mondta az előzőzőleg ide felrakott jobboldali képfélre, hogy egyszerű dokumentalista fotó. Lehet, hogy az, én mégis szeretném megmutatni, hogy milyen volt az egyszerű dokumentum, és mi lett belőle, némi munka után. (bal-ill- jobboldali képfél)
Tévedtem, találtam még pár érdekes parádés képet. Na ezt most szerintem elég szépen lenagyítottam. Persze a gagyi szkennerem némileg megnehezíti a nagyítás értékelését.
A legújabb hozzászólások
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.01.31 16:37:45Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2006.01.31 15:51:45Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
IvánFeltöltve:
2006.01.30 21:27:34Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2006.01.31 01:26:16Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
ToZoFeltöltve:
2006.01.28 00:39:26Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







