Ez a kivágás nem jobb esetleg?
Kevésbé lesz tömör a bal oldal, viszont cserébe bejön egy zavaró kis égfolt.
Brunner Tibi bácsi, pólónyomó mester régi műhelyében. Régen dobvirtuóz volt.
Brunner Tibi bácsi, pólónyomó mester régi műhelyében. Régen dobvirtuóz volt.
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kivánok Mindenkinek!
A legújabb hozzászólások
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2005.12.22 15:04:53Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
ToZoFeltöltve:
2005.12.21 17:56:40Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
1Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2005.12.22 09:22:52Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2005.12.22 09:22:05Hozzászólások száma:
2Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TóniFeltöltve:
2005.12.21 16:03:36Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







