295  regisztrált felhasználó
6965  feltöltött kép
60057  megírt kritika
Fõoldal Képek felhasználó szerint Képek idõrendben Üdvözlünk az oldalon kedves  Vendég !
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Keresés
Témakör:
Kifejezés:
Fórum
És még mindig nem működik. :)

Károly
koka55


A legújabb hozzászólások
-
Készítette:
pabo
Feltöltve:
2005.12.13 23:21:39
Hozzászólások száma:
6
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
Tóni
Feltöltve:
2005.12.13 10:40:00
Hozzászólások száma:
17
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Viszonylag hosszú expó, polárszűrő. kb. 1995 körül készült, tiszta vízű bányatavon.
Készítette:
milan
Feltöltve:
2005.12.12 16:07:38
Hozzászólások száma:
7
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
milan
Feltöltve:
2005.12.12 16:53:13
Hozzászólások száma:
6
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
pabo
Feltöltve:
2005.12.07 21:47:20
Hozzászólások száma:
22
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Tisztába tettem fotosopban. Értem, hogy hülyén volt ott a keret, de ettől meg kicsit feláll a szőr a hátamon. Mert ilyen képet nem is lehet csinálni, elvben sem, nemhogy a gyakorlatban. Az meg mire lenne jó, ha csak kicsit raknám rendbe? Szóval zűros dolog ez a belenyúlkálás. Na mindegy, azért ha van vélemény szívesen fogadom. Ja, és találtam neki egy címet is.