Régi kép, régi keret. A nagyítást is lehet ócskázni.
Kossuth tér májusban.
Ez is legyen "strand"? :)
Az átméretezéssel sokat romlott, meg forgatni is sokat kellett, mert nagyon hülye pózban hasaltam a partmenti kövek között...
laan
A legújabb hozzászólások
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.11.05 19:13:31Hozzászólások száma:
16Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.07.21 13:26:59Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
1Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Hajdrák TímeaFeltöltve:
2005.11.02 20:17:05Hozzászólások száma:
24Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
kattilaFeltöltve:
2005.11.05 11:34:53Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2005.11.03 16:46:50Hozzászólások száma:
22Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
valaki megmondaná, miért nem tudok ide belépni?laan







