Büfé II., Nagymező
A legújabb hozzászólások
Készítette:
talajmenteFeltöltve:
2005.10.26 00:19:04Hozzászólások száma:
13Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
Nincs bennük meghittség. Biztosan tudják hogy fényképezik őket. Hiányzik az arcukról valami. Így max. technikailag jó.Készítette:
talajmenteFeltöltve:
2005.05.28 16:47:46Hozzászólások száma:
27Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
A lámpa valóban nem kellene oda. Amúgy ezt a képet bárki meg tudta volna csinálni.Készítette:
gattiFeltöltve:
2005.10.24 14:16:42Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
foto-xFeltöltve:
2005.10.26 12:17:06Hozzászólások száma:
45Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
pagrusFeltöltve:
2005.10.23 14:20:05Hozzászólások száma:
22Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







