Szerintem a kritikáim függetlenek attól, hogy milyen képeket csinálok. csgy egyetlen képét sem láttam, mégis sokmindent el tudok tőle fogadni. Vagy pagrussal sok mindenben nem értünk egyet, mégis tisztelem és köszönöm a véleményét. Ezt a sort még hosszan folytathatnám.
"ezt pedig felrakod?"
Fel. Vallom azt, hogy egyzerre vagyunk itt tanulni és tanítani.
"Ez valóban egy sajtófotó, nem több."
Így igaz. Ez volt a megbízásom.
"Kinyitod az újságot, naponta 50, hetente 420 ilyen képet láthatsz."
Ez sajnos nem igaz. Nem vagyok hivatásos riporter, de sokkal rosszab képek jelennek meg újságokban. Sajnos.
Zajos, szemcsés, bemozdult, szines, szaturált...
Ha megnézitek, kérlek, véleményezzétek is.
A bőség nem akadály.
Köszi
A legújabb hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.07.18 10:25:26Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Más sokkal jobb képeit lazán kritizálod, ezt pedig felrakod? Ez valóban egy sajtófotó, nem több. Kinyitod az újságot, naponta 50, hetente 420 ilyen képet láthatsz.Utolsó hozzászólás:
"Más sokkal jobb képeit lazán kritizálod,"Szerintem a kritikáim függetlenek attól, hogy milyen képeket csinálok. csgy egyetlen képét sem láttam, mégis sokmindent el tudok tőle fogadni. Vagy pagrussal sok mindenben nem értünk egyet, mégis tisztelem és köszönöm a véleményét. Ezt a sort még hosszan folytathatnám.
"ezt pedig felrakod?"
Fel. Vallom azt, hogy egyzerre vagyunk itt tanulni és tanítani.
"Ez valóban egy sajtófotó, nem több."
Így igaz. Ez volt a megbízásom.
"Kinyitod az újságot, naponta 50, hetente 420 ilyen képet láthatsz."
Ez sajnos nem igaz. Nem vagyok hivatásos riporter, de sokkal rosszab képek jelennek meg újságokban. Sajnos.
Készítette:
IvánFeltöltve:
2004.06.17 14:55:36Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.07.24 15:20:24Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Utolsó hozzászólás:
Ha mellé álltál volna, szokványos turistakép lett volna. Kevés!Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.09.08 13:10:37Hozzászólások száma:
14Pontozások száma:
0Pontszám:
- Legutóbbi hozzászólásod:
Ez a kép 10 perc utómunka Photshop-ban. Semmi más!Utolsó hozzászólás:
Tessék??!! Legalább 2,5 percet foglalkoztam vele!Készítette:
huricanoFeltöltve:
2005.10.25 14:44:07Hozzászólások száma:
30Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







