19mm-n kicsit hordósított ez a Sigma obi :)
kicsit dőlős lett a szken, meg sajnos a mély részletek eltűntek, elnézést.
A legújabb hozzászólások
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.10.23 20:04:41Hozzászólások száma:
12Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.10.21 08:59:04Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.10.23 20:03:54Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
nakFeltöltve:
2005.10.22 18:32:59Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
keretkeFeltöltve:
2005.10.22 19:19:39Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







