295  regisztrált felhasználó
6965  feltöltött kép
60057  megírt kritika
Fõoldal Képek felhasználó szerint Képek idõrendben Üdvözlünk az oldalon kedves  Vendég !
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Keresés
Témakör:
Kifejezés:
Fórum
És még mindig nem működik. :)

Károly
koka55


A legújabb hozzászólások
Készítette:
huricano
Feltöltve:
2005.10.11 13:15:08
Hozzászólások száma:
11
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Üdv mindenkinek! Köszönet a Padison járt társaságnak, h ide találtam ( kérlek azonositsátok már be magatokat vhogy ) Ezzel a képpel szeretnék itt túlesni az első kép bevezetésén. Erdélyi képet szándékoztam ( t. talajmentének már bátorkodtam egyet küldeni), de ilyenkor nem férek hozzá a fotóimhoz, ezért abból válogattam, ami kéznél volt ( és limit alatt is van). Szvl türelmetlen voltam és ezt a zöldet választottam ki, kicsit dacolva az itt virágzó ff lázzal. :) Ez a kép még azon mániám egyik sorozatképe (F2,0 project ) h kis compacttal elérjek alapból nem megvalósitható szűk DOF-ot. (ez talán leginkább annak nyilvánvaló, aki szintén hasonló kategóriájú géppel lövöldözik) Ez itt egy számomra kedves jellegű kép; vmi egyszerű, banális, mindenki orra előtt ott lévő "akármi", amit egy kicsit saját szájiz szerint elemeltem a valóságától. ->természet-absztrakt Na de kár itt a túl sok beszédért, úgy is itt a kép, értékeljétek kérlek. Azért kiméljetek az egyszavas megnyilatkozásoktól. köszi
-
Készítette:
morcosmacko
Feltöltve:
2005.10.14 11:00:55
Hozzászólások száma:
5
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Nem a legszerencsésebb a neonszínű háttér...
Készítette:
pagrus
Feltöltve:
2005.10.14 10:36:44
Hozzászólások száma:
3
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Pádis, szállás. Talajmentét kapacitáltam, állítsa fel a fakamerát, ki se kell mennünk, van tónusgazdag téma bent is :)
Készítette:
Fohangya
Feltöltve:
2005.10.14 09:21:50
Hozzászólások száma:
5
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
Vargha Márk Péter
Feltöltve:
2005.10.13 10:09:10
Hozzászólások száma:
20
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Ma összegyűjtöttem az összes kép természetes fényben készült változatát. Érdekes párok vannak. Többen és többször kérdezték már, hogy miért világítok a kórházban. Szerintem ez a képpár sokmindent elárul. Számomra az alkotási folyamat része, hogy találok egy helyszínt, egy tárgyat, egy akármit, ami hatással van rám. Nem dokumentálni szeretnék, hanem megmutatni, hogy az adott dolog mit hoz ki belőlem. Nem dokumentálni szeretnék, hanem láttatni azt, amit én látok.