Tavaly készült kép az öcsémről.. Elnézést az angol címért (csak ezt itt jobbnak éreztem).
A kép az Őrségben készült, késő délután.
A legújabb hozzászólások
Készítette:
Vargha Márk PéterFeltöltve:
2005.09.19 12:20:36Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
edkFeltöltve:
2005.09.19 22:00:22Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
deepFeltöltve:
2005.09.19 11:31:48Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
Csaba 30Feltöltve:
2005.09.16 20:48:45Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TGFeltöltve:
2005.09.17 00:37:40Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







