Nemrég ismét az Ormánságban - hazánk talán egyik leglecsúszottabb vidékén - jártam, ott készültek ezek a képek a helybéliekről.
A fotó egy sorozat része.
Na, tényleg ez az utolsó, köszönöm a türelmeteket.
Tulajdonképpen ez készült legelsőként, szintén nyakból, "vakon". Teljesen vágatlan, a világon semmit nem csináltam vele.
...a kiírásnak nem felel meg (none különleges perspektíva), de talán egy portrénak elmegy.
Elsö akt próbálkozásom.. Ps.ben kis fényerö, kontraszt, keretezés..
A legújabb hozzászólások
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2005.09.17 18:54:16Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2005.09.18 17:51:09Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.09.16 16:02:06Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
jonathanFeltöltve:
2005.08.31 08:12:33Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
deepFeltöltve:
2005.09.12 12:17:18Hozzászólások száma:
22Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







