... és ha nem felém fújt a szél, csodaszép volt...:-)
A gironai reptér eső után, naplemente előtt.
A szárnyon sokat gondolkodtam, végül bennhagytam, mégiscsak egy reptérről van szó :)
Koka után ime az én esős hangulatjelentésem. Tudom életlen meg minden, majd egyszer megcsinálom tisztességesen is filmre.
A legújabb hozzászólások
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2005.08.23 09:27:38Hozzászólások száma:
8Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2005.08.23 09:37:53Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.08.22 00:57:05Hozzászólások száma:
6Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.08.22 01:00:38Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
whitefuluFeltöltve:
2005.08.17 15:37:13Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







