295  regisztrált felhasználó
6965  feltöltött kép
60057  megírt kritika
Fõoldal Képek felhasználó szerint Képek idõrendben Üdvözlünk az oldalon kedves  Vendég !
Bejelentkezés
Felhasználónév:
Jelszó:
Keresés
Témakör:
Kifejezés:
Fórum
És még mindig nem működik. :)

Károly
koka55


A legújabb hozzászólások
-
Készítette:
morcosmacko
Feltöltve:
2005.08.05 10:39:06
Hozzászólások száma:
3
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Pár nappal ezelőttig nem is gondoltam volna hogy mekkora macera pókot (és hálót) fotózni... A legkisebb fuvallatra is meglebben, kimászik az élességből, sötét háttér, és jó szögből érkező fény kell, hogy a háló rendesen látsszon... Egyszóval sokat vacakoltam vele, és ez lett. Kritizáljatok! (A háttér egy esőkabát, elég ronda, de csak ez volt kéznél. Egyébként nagyon kaotikus lett volna a háttér, és a világos foltok előtt nem érvényesül a háló.) PS: csak kicsinyítés és USM
Készítette:
pabo
Feltöltve:
2005.08.04 11:40:51
Hozzászólások száma:
10
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Egy újabb, elszállt darab a színházi próbás sorozatból.
Készítette:
stgellert
Feltöltve:
2005.07.12 08:04:47
Hozzászólások száma:
15
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
milan
Feltöltve:
2005.08.04 01:21:24
Hozzászólások száma:
7
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Készítette:
pabo
Feltöltve:
2005.07.21 13:43:54
Hozzászólások száma:
11
Pontozások száma:
0
Pontszám:
Leírás:
 
Áprilisi naplemente a Margitszigeten. Sajnos keményebb papírra nagyítottam a kelleténél, ezért a háttér kicsit bebukott. Az arcbőrt kitakarásos woodoo varázslatokkal próbáltam megmenteni, és a kezdeti hullafehérséghez képest nem lett rossz. Szinte biztos le lehetett volna nagyítani szebben, csak sajnos a nega ronccsá karcolódott. Ha tudnám mitől...