Pár nappal ezelőttig nem is gondoltam volna hogy mekkora macera pókot (és hálót) fotózni...
A legkisebb fuvallatra is meglebben, kimászik az élességből, sötét háttér, és jó szögből érkező fény kell, hogy a háló rendesen látsszon... Egyszóval sokat vacakoltam vele, és ez lett. Kritizáljatok!
(A háttér egy esőkabát, elég ronda, de csak ez volt kéznél. Egyébként nagyon kaotikus lett volna a háttér, és a világos foltok előtt nem érvényesül a háló.)
PS: csak kicsinyítés és USM
Egy újabb, elszállt darab a színházi próbás sorozatból.
Áprilisi naplemente a Margitszigeten. Sajnos keményebb papírra nagyítottam a kelleténél, ezért a háttér kicsit bebukott. Az arcbőrt kitakarásos woodoo varázslatokkal próbáltam megmenteni, és a kezdeti hullafehérséghez képest nem lett rossz. Szinte biztos le lehetett volna nagyítani szebben, csak sajnos a nega ronccsá karcolódott. Ha tudnám mitől...
A legújabb hozzászólások
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2005.08.05 10:39:06Hozzászólások száma:
3Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.08.04 11:40:51Hozzászólások száma:
10Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2005.07.12 08:04:47Hozzászólások száma:
15Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
milanFeltöltve:
2005.08.04 01:21:24Hozzászólások száma:
7Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
paboFeltöltve:
2005.07.21 13:43:54Hozzászólások száma:
11Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







