Elkészült ez is, szerintem kifejezőbb lett, de sajnos valamit elrontottam a hívásnál, és a szken is vacak lett.
Ugyanaz a pók, kicsit máshogy...
PS: vágás, kicsinyítés, USM
A legújabb hozzászólások
Készítette:
ZozóFeltöltve:
2005.08.10 00:47:48Hozzászólások száma:
5Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
stgellertFeltöltve:
2005.08.10 09:21:09Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
foto-xFeltöltve:
2005.08.09 11:47:49Hozzászólások száma:
4Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
TLalaFeltöltve:
2005.07.26 14:40:18Hozzászólások száma:
9Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:
Készítette:
morcosmackoFeltöltve:
2005.08.05 10:42:22Hozzászólások száma:
1Pontozások száma:
0Pontszám:
- Leírás:







